Współpraca

Jako właściciel firmy, a jednocześnie osoba nadzorująca cały proces od złożenia zamówienia do montażu, serdecznie zapraszam do naszego pawilonu przy ul. Bartyckiej. W pawilonie od poniedziałku do soboty można obejrzeć wystawkę naszych drzwi z przykładowymi wzorami i kolorami. Można również uzyskać szczegółowe informacje o procesie produkcji i sposobie wykończenia elementów.

Sobota jest dniem, gdzie odwiedza nas najwięcej klientów, dlatego zawsze jestem obecna i staram się udzielić jak najszerszych i rzetelnych informacji o naszych wyrobach. Sprzedażą drzwi zajmuję się od 2000 roku, a moje wykształcenie budowlane pozwala mi, aby w wielu problemach Państwu doradzić i pomóc.

Współpraca ze mną wygląda w ten sposób. Spora grupa, bo 80% klientów jest z polecenia swoich znajomych, którzy zamówili u nas drzwi. Pozostali pierwszy raz oglądają nasze wyroby wystawione w pawilonie lub trafiają na stronę internetową. Jeżeli klientowi odpowiada sposób wykonania, obróbki drewna, cena, dostępne kolory i terminy wykonania to wówczas umawiamy się na pomiar otworów w dogodnych godzinach, np. po pracy od 16:00 do 20:00, czasem rano lub w ciągu dnia.

Przy dokładnym pomiarze ustalamy stronę otwierania drzwi, różnicę w wysokościach podłóg, połączenia podłóg. Omawiamy wszystkie wątpliwości i problemy, które napotyka Klient. Wyceniam drzwi, ustalamy szczegóły zawarcia umowy - zamówienia. Jeżeli klient się decyduje zapraszam do naszego pawilonu na podpisanie umowy.

Wykonuję odręczny rysunek wybranego modelu drzwi dostosowując elementy wzoru do upodobań osoby zamawiającej. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie według potrzeb osoby zamawiającej. Rysunek opisuję dokładnie i zawożę do stolarni. Tam po kolei z precyzyjną dokładnością są wykonywane drzwi. Następuje czyszczenie i przygotowanie od lakierowania. W celu dobrania koloru jeszcze raz jadę do domu lub mieszkania i tam w świetle dziennym dobieramy kolor, chyba, że jest dostarczony przez projektanta lub właściciela.

Czasem trzeba wykonać próbkę koloru w celu dobrania intensywności lub barwy. Drzwi zawożę do lakiernika, po kilku dniach można je zabrać, oszklić wybranym szkłem i dostarczyć do klienta. W uzgodnionym terminie następuje montaż.

Pozdrawiam, Teresa Leszczyńska
Właściciel firmy "Eden" (drzwi i wyroby z drewna)